مجاهد313 // جانم فدای رسول الله صل الله علیه و آله
من امل هستم. یکی از چند ده میلیون امل ایرانی.
 یکی از همان کسانی که نماز میخواند و روزه میگیرد؛یکی از همان کسانی که شلوار پاره پاره و تیشرت رنگارنگ و مارک های عالی نمیپوشد. از همان کسانی که به دنبال مد نیستند.

آری من امّل هستم. یکی از چند ده میلیون امّل ایرانی.
از همان کسانی که هنوز چه چه بلبل را به اربده ی موسیقی های رپ و راک ترجیح میدهد. از همان امل هایی که هنوز صوت خوش یک قاری را به گوپ و گوپ ضبط ماشین مدل بالا ترجیح می دهد. از همان کسانی که لباسش را ساده می پسندد، نه پر از زرق و برق تصویر.

آری... من یک امّل هستم. یکی از چند ده میلیون امّل ایرانی. من امّل هستم، چون موی سرم صاف است. من امل هستم چون هنوز یاد نگرفته ام چطور بقیه را دست بیندازم. من امّلم چون نمیدانم چطور دروغ بگویم که کسی متوجه نشود.

آری من امل هستم. یکی از چند ده میلیون امّل ایرانی.
اما، اگر اینهایی که گفتم امّلیست، من به این امل بودنم افتخار میکنم. افتخار میکنم که کسی مرا امل بخواند که راحت دروغ می گوید، کسی مرا امل می خواند که زیبایی را در پارگی شلوار و مارک تیشرت میداند و تمدن را داشتن سگ و گربه میداند. من را امل میدانند چرا که دروغ های بی بی سی را باور نمیکنم. که نه، هیچ دروغی را باور نمیکنم.

من امّل هستم. اما عقب افتاده نیستم. امّلم ولی بی سواد نیستم. امّلم ولی دور از تکنولوژی نیستم.
ای کسی که مرا امّل می خوانی، آیا امّلم چون به علی عشق می ورزم؟ آیا امّلم چون می دانم که روز جزایی هست؟ آیا املم چون از روی شهوت کسی را نمی نگرم؟ اگر اینها املیست، من به این امل بودن افتخار میکنم.

آری... آری من امل هستم. یکی از چند ده میلیون امّل ایرانی...


...

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 12 مهر 1390 توسط گمنام | نظرات ()
مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
.: Theme By Blog Skin :.
قالب وبلاگ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic