مجاهد313 // جانم فدای رسول الله صل الله علیه و آله
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان نیروی دریایی ارتش:
جمهوری اسلامی ایران اراده مستکبران را درهم شکسته است

خبرگزاری فارس: مقام معظم رهبری تاکید کردند: انقلاب اسلامی به ملت و مسئولان کشور عزت داد و ایران به برکت همین عزت نفس یک تنه در مقابل اراده بزرگترین مستکبران و استعمارگران ایستاده و اراده آنان را درهم شکسته است.

 aqa4

فرمانده کل قوا در این دیدار که در سالروز هفتم آذر، روز نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی، انجام شد، تأمین امنیت در آبهای جنوب کشور را حائز اهمیت دانستند و افزودند: چنانچه امروز عرصه و امتحانی مانند ۷ آذر، پیش بیاید عملکرد نیروی دریایی بسیار شیرین‌تر و باشکوه خواهد بود که نشانه‌های این توانمندی هم‌اکنوان واضح و روشن است.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به سابقه استعمارگران خصوصاً انگلیس در تحقیر ملتها، از بین بردن سابقه تمدنی و مواریث گذشته، القای ناتوانی ملی و تسلط بر منابع و منافع آنان خاطرنشان کردند: در دوران حکومت قاجار و به‌ویژه پهلوی مقامات کشور در مقابل خواست سلطه‌گران ذلیل بودند و اگر ملتی مقابل دشمن احساس ضعف کند کاری از پیش نمی برد اما انقلاب اسلامی عزت را به ایران هدیه کرد و همه باید قدر این عزت را بدانند.

فرمانده کل قوا در این دیدار دو توصیه مهم هم به نیروی دریایی ارتش و سپاه داشتند: اول اینکه در انجام مأموریتها، جدیت و اهتمام مضاعف داشته باشید و دیگر اینکه ساخت درونی خود را از لحاظ افزایش مهارتهای گوناگون، توانایی علمی، عزم و اراده جدی و تدین مستحکم کنید.

پیش از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی، امیر دریادار سیاری با اشاره به حماسه ۷ آذر سال ۱۳۵۹، از حضور مقتدرانه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در آبهای آزاد، اشراف اطلاعاتی به مرزهای آبی، تقویت توان دفاع موشکی نیروی دریایی، تشریک مساعی و همدلی بین نیروهای دریایی ارتش و سپاه و برنامه‌های آتی این نیرو برای حضور در آبهای فرامنطقه ای گزارشی را ارائه کرد.

منبع:خبرگزاری فارس...

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 13 آذر 1390 توسط گمنام | نظرات ()
مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
.: Theme By Blog Skin :.
قالب وبلاگ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic