مجاهد313 // جانم فدای رسول الله صل الله علیه و آله
دكتر رحیم پور در جمع دانشجویان ضیافت اندیشه

ضعف عقیدتی و نظری عامل سقوط در وادی رسانه است.

دكتر حسن رحیم پور ازغدی در جمع دانشجویان حاضر در طرح ضیافت اندیشه مهم ترین عامل زرد شدن یك رسانه را زرد شدن اندیشه ی صاحبان آن و ضعف عقیدتی و نظری دانستند.

ایشان رسانه زرد را رسانه ای دانستندكه مسئولان آن زرد شده اند و زرد شدن مدیران یك رسانه را زمانی دانستند كه از نظر اخلاقی و یا عملی دچار مشكل شوند. ایشان همچنین علت انحراف بسیاری از مدیران فرهنگی و افراد حزب اللهی در وادی رسانه و یا سایر عرصه های كار فرهنگی را، ضعف عقیدتی و نظری و كمبود دانش دینی و همچنین عدم خودسازی اخلاقی اعلام كردند. وی با بیان اینكه در زمان دفاع مقدس بسیاری از رزمنده ها خواب و استراحت خود را به حداقل می رساندند و یا گاهی چند روز نمی خوابیدند اظهار داشتند اكنون با توجه به اینكه جنگ هنوز تمام نشده،نباید فراغت داشت و نباید آسوده باشیم و باید همیشه آماده نبرد بود.
ایشان افزود جنگ ما یك جهاد همیشگی و یك جهاد لا یتناهی است. همانطور كه در عرصه های هوا و فضا و صنایع موشكی پیشرفت های بسیاری داشتیم، در عرصه سایبر هم باید پیشرفت كنیم و این عرصه را باید به دست بگیریم.
ویی یكی از راه های حفظ هویت انقلابی را هزینه دادن برای حفظ ارزش ها دانستند و اضافه كردند: گاهی اوقات لازم است كه انسان برای حفظ ارزش های الهی هزینه هایی پرداخت كند، كما اینكه راه حفظ اسلام نیز همین هزینه هایی است كه در طول تاریخ پرداخت شد. ایشان همچنین به صفات مومن ضعیف اشاره كردند و گفتند: طبق روایات خداوند متنفر است از مومن ضعیفی كه هویت و هیبت ندارد و مومن ضعیف مؤمنی است كه حمله و تهاجم به دین را می بیند و ساكت می نشیند و خود را كنار می كشد. ایشان در پایان سخنان خود علت فساد انقلابیون را فراموش كردن مرگ دانستند و افزودند: هیچ گاه نباید مرگ را فراموش كرد.یك مجاهد باید با تمام قوا در صحنه باشد، چون جنگ هنوز تمام نشده است. نكته پایانی سخنان دكتر رحیم پورازغدی: مراقب باشید خودتان زرد نشوید، چون رسانه های شما نیز زرد می شوند....

نوشته شده در تاریخ جمعه 21 مرداد 1390 توسط گمنام | نظرات ()
مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
.: Theme By Blog Skin :.
قالب وبلاگ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic