مجاهد313 // جانم فدای رسول الله صل الله علیه و آله

 سخنان خسروپناه در باره ضد فرهنگ

آقای خسروپناه در ادامه مبحث روزگذشته به تبیین جریان های ضد فرهنگ رواج یافته در كشور مخصوصا جریان موسیقی گرایی و شیطان پرستی پرداختند.ایشان در ابتدای جلسه به بررسی جریان موسیقی گرا پرداختند و درباره ماهیت این نوع موسیقی گفتند:

محتوای بیشتر این موسیقی ها، نقد دولت،اخلاق، سیاست و ... می باشد. این نوع موسیقی یک حالت یأس و نا امیدی را در این کشورها ایجاد کرده و باعث ایجاد روحیه افسردگی شده است. ایشان در رابطه با غنای لهوی و  موسیقی حرام افزودند: غنای لهوی آن است که انسان را به فسق و فجور بکشاند و موسیقی دارای غنای لهوی، حرام است. ایشان خطرناک ترین نوع موسیقی را موسیقی های زیرزمینی مانند متال، هوی متال،رپ و ...داتستند و افزودند این موسیقی تأثیر بسیار بدی روی اخلاق انسان می گذارد و انسان را پرخاشگر می کند. ایشان در پایان بحث موسیقی به راهکارهای مقابله با گسترش این موسیقی در جامعه پرداختند و بیان کردند: راهکار اول آگاه سازی جوانان و اقشار مختلف جامعه است. راه دوم، جلوگیری از افراط و تفریط در زمینه موسیقی است. مخالفت و موافقت کامل با همه موسیقی ها یک اشتباه است. راه سوم این است که موسیقی هایی را ترویج کنیم که حلال است، بطور مثال پاپ سنتی یک موسیقی بدون غناست که می توان آن را جایگزین موسیقی های زیرزمینی کرد.

 ایشان سپس به تبیین جریان شیطان پرستی پرداختند و بیان كردند: مطالعه و شناخت ما نسبت به  شیطان كم است و ما هنوز با ترفندهای شیطان برای فریفتن آدم ها آشنا نیستیم وباید با مطالعه، شناخت و درك خود را نسبت به شیطان افزایش دهیم. وی درباره سابقه شیطان پرستی افزود: شیطان پرستی ازسال 1960 توسط آنتوان لاوی آمریكایی شكل گرفت و علت اصلی شكل گیری این فرقه ویكی از علت های اصلی گرایش به این فرقه را مشكلات خانوادگی دانستند....

نوشته شده در تاریخ جمعه 21 مرداد 1390 توسط رضا رضوانی | نظرات ()
مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
.: Theme By Blog Skin :.
قالب وبلاگ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات